wózki widłowe
Kontakt:
Tel: (61) 816-12-88
Fax: (61) 642-58-38
Kontakt z nami
Poleć stronę
E-mail odbiorcy
Imię nadawcy
E-mail nadawcy
Wiadomość od nadawcy
 

W EGT Logistic szczególnie dumni jesteśmy z naszego serwisu. Należy podkreślić, że dynamiczny rozwój firmy jest spowodowany nie tylko doskonałym produktem, ale również polityką firmy w zakresie opieki po sprzedażnej.

Baza serwisowa to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, samochody serwisowe oraz materiały eksploatacyjne i części dostępne na bieżąco. Większość czynności związanych z przeglądami dokonywanych jest u klienta, pozwala to zmniejszyć czas, w którym wózek musi przejść profesjonalną obsługę serwisową. Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne to istotny element prawidłowej eksploatacji wózka widłowego. Przyczyniają się one do ograniczenia szybkości zużywania się podzespołów, a co za tym idzie do bezawaryjnej pracy urządzenia.

Wszystkie czynności serwisowe opierają się na instrukcjach i zaleceniach producenta. Tylko serwis na odpowiednim poziomie zapewni prawidłowe funkcjonowanie Państwa parku maszynowego. Jesteśmy pewni, że dotychczasowe zaufanie klientów potwierdzone wysoką dynamiką sprzedaży jest uwarunkowane jakością serwisu. Dlatego konsekwentnie rozwijamy bazę serwisową.
Jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na Państwa uwagi i problemy, jak również służyć szybką pomocą w kwestiach naprawy i eksploatacji. Serwis EGT Logistic istnieje po to, aby zagwarantować najwyższy poziom usług.

Zlecenie przegladu naprawy