wózki widłowe
Kontakt:
Tel: (61) 816-12-88
Fax: (61) 642-58-38
Kontakt z nami
Poleć stronę
E-mail odbiorcy
Imię nadawcy
E-mail nadawcy
Wiadomość od nadawcy
 

Firma EGT Logistic to sprzedawca wysokiej klasy wózków widłowych na terenie całej Polski.

Z całkowicie polskim kapitałem zakładowym EGT Logistic aktywnie zaopatruje małe, średnie jak i korporacyjne przedsiębiorstwa oraz użytkowników indywidualnych. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, co sprawia, że potrafimy dopasować się do naszych Klientów zarówno pod względem cenowym, jakościowym, terminowym oraz serwisu.

Firma EGT Logistic powstała w 1996 roku i w początkach działalności pozycję na rynku polskim ugruntowała sobie, jako Firma sprzedająca używane wózki widłowe.

W ciągu kolejnych lat firma z powodzeniem rozwijała działalność w zakresie importu z Japonii i Chin, sprzedaży, wynajmu oraz serwisu nowych i używanych wózków widłowych, jak również nawiązała stałą współpracę z producentami wózków widłowych takich marek jak Toyota, Mitsubishi, Komatsu, HC Hangcha. Firma jest również dilerem osprzętu i wyposażenia dodatkowego, uzupełniającego ofertę wózków. Dzięki temu jak również dzięki rzetelności, oraz stosowaniu wysokich standardów obsługi klienta zyskaliśmy uznanie naszych Klientów, jako rzetelny dostawca kompleksowych rozwiązań w transporcie wewnętrznym i magazynowaniu.

W 2010 roku otrzymaliśmy certyfikat autoryzowanego dystrybutora Toyota Meterial Handling Polska Sp. z. o.o., w zakresie sprzedaży wózków widłowych Toyota oraz wózków magazynowych BT.

Oferta firmy obejmuje między innymi elektryczne wózki widłowe, wózki widłowe spalinowe, a także części zamienne. Zapewniamy zarówno sprzedaż, jak również serwis oraz wynajem. Proponujemy serwis wózków widłowych od standardowej formy usługi „serwis na wezwanie”, poprzez umowę przeglądową, na umowie typu „Full serwice” kończąc. Oferowany przez nas serwis wózków widłowych to niezawodna i profesjonalna pomoc techniczna.

Wysokie wymagania, jakie dział sprzedaży i serwisu firmy EGT Logistic stawia sobie i swoim produktom, są takie same jak te, które nasi Klienci stawiają naszym wyrobom.

Klienci dokonujący zakupów w firmie EGT Logistic wybierają dostawców z punktu widzenia, jakości, serwisu (terminowe, rozwojowe usługi) oraz optymalizacji kosztów. Nasze standardy sprawiają, że są oni zawsze zainteresowani budowaniem długoterminowej, partnerskiej współpracy z naszą firmą. Kto raz skorzystał z naszych usług – pozostaje naszym partnerem na stałe.

Nasi pracownicy są na bieżąco z wszelkimi wiadomościami dotyczącymi przemysłu, techniki magazynowania, nowościach z dziedziny wózków widłowych, wadach i zaletach poszczególnych marek.

Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji potrzebnej do rejestracji wózków widłowych w Urzędzie Dozoru Technicznego. Pracownicy naszego serwisu posiadają uprawnienia do obsługi i konserwacji wózków widłowych, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz do odwiedzania salonu sprzedaży. Nasi specjaliści techniczno-handlowi są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.